Meble na wymiar

+48 691 622 116

logo

Pracujemy na terenie województwa

mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego, łódzkiego

Systemy Szuflad

System szuflad Standard

Wypróbowany system prowadnic do szuflad z drewna. Technika prowadnicy STANDARD jest potwierdzona od lat. Blum oferuje obszerny program, aby wprowadzić w ruch szuflady z drewna.

 • pełny i częściowy wysuw
 • długość nominalna od 250 – 800mm
 • obciążenie dynamiczne 25kg dla częściowego wysuwu i 30kg dla pełnego wysuwu
 • prowadnice STANDARD występują w kolorze kremowo-białym i brązowym

System szuflad Tandem

TANDEM – drewniane szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem.
TANDEM podnosi wartość mebli oferując wysoki komfort obsługi. Można go stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosowanie prowadnicy TANDEM powoduje, że nawet maksymalnie obciążone szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem poruszają się płynnie. Natomiast dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

System szuflad Metalbox

Szuflady metal-box o metalowej konstrukcji z systemem relingowym, także w wersji tandem-box (pełny wysuw). Podobnie jak w przypadku okuć z dożywotnią gwarancją. Ekonomiczny system szuflad ze stali.

METABOX firmy Blum to ekonomiczny system szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem wykonanych ze stali, które bardzo dobrze sprawują się w meblach kuchennych. Trwałość tych szuflad potwierdzona jest dożywotnią gwarancją.

 • Jednostronny system boków dający ekonomiczne rozwiązanie.
 • Wyposażony technikę zamykania BLUMATIC
 • Wspaniałe właściwości jezdne, wysoka stabilizacja boczna, niskie wartości osiadania
 • Dodatkowa stabilizacja boczna do bardzo szerokich szuflad
 • Elastyczny system relingów zapewnia organizację w szufladzie
 • Podwyższenie ścianek bocznych przez zastosowanie relingów lub BOXSIDE

System szuflad Tandembox

TANDEMBOX jest wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie. Dla większej przejrzystości i porządku w szufladach TANDEMBOX, można je dodatkowo uzupełnić o system podziału wewnętrznego ORGA-LINE.

TANDEMBOX daje wiele możliwości dzięki różnorodności materiałów, szerokiej palecie kolorów, różnym opcjom wysokości. Szeroki zestaw wariantów TANDEMBOX zapewnia dużą elastyczność przy urzeczywistnianiu idei projektu idealnej – funkcjonalnej kuchnii. TANDEMBOX był wielokrotnie nagradzany na arenie międzynarodowej za wysoką jakość wzornictwa.

Szuflady TANDEMBOX mogą być wyposażone w mechanizm BLUMOTION tworząc jedyny w swoim rodzaju wszechstronny systemem szuflad standardowych i szuflad wewnętrznych najwyższej jakości. BLUMOTION nowej generacji jest wbudowany w niezawodną
prowadnicę TANDEM. Tym samym perfekcyjny ruch delikatnego i cichego zamykania został zintegrowany. Nowy TANDEMBOX plus BLUMOTION wyróżnia spokojny i idealny ruch prowadnic oraz nowoczesne wzornictwo.

System szuflad Cargo

Wielopoziomowy system, o różnych wersjach kolorystycznych (lakier, chrom). To komfort dla użytkowników, płynna praca i estetyczny wygląd- wysuwane kosze wiklinowe – niebanalny detal do stylowej kuchni- półki obrotowe do szafek narożnych różnych typów. Umożliwiają dostęp do miejsc niedostępnych. Polecamy kosz magic corner oraz kosz obrotowy K2 z zamortyzowaną praktyczną deską do krojenia oraz oświetleniem wewnątrz.

System szuflad środkowych

Rozwiązanie dające możliwość optymalnego wykorzystania z zachowaniem zasad ergonomii. Można stosować w szafkach o różnych wielkościach.

System podziału wewnętrznego

Regulowany system podziału wewnętrznego do zastosowania we wnętrzu szuflad i szuflad z wysokim frontem. Dzięki dużej liczbie pojemników, podziałom poprzecznym i podłużnym, system pozwala na odpowiednie przechowywanie każdego elementu wyposażenia kuchni. ORGA-LINE stanowią zestawy, które w całości wypełniają szufladę. Pozwala on optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową w szufladach i jest dopasowany do rodzaju wyposażenia przechowywanego w szufladzie. Dla wysokich produktów przechowywanych w szufladach z wysokim frontem zostały zastosowane podziały podłużne i poprzeczne, a dla niskich produktów przewidziano wkłady i ścianki działowe co zapewnia porządek w szufladach i szufladach z wysokim frontem.
Regulowany system podziału wewnętrznego.

ORGA-LINE to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego ze stali szlachetnej do zastosowania we wnętrzu szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki dużej liczbie pojemników oraz podziałom poprzecznym i podłużnym, system pozwala na
odpowiednie przechowywanie każdego elementu wyposażenia kuchni i zapewnia porządek w szufladach standardowych i szufladach z wysokim frontem.

 • zapewnia przejrzystość i porządek
 • szybki dostęp do zawartości
 • elastyczne kształtowanie zestawu
 • pojemniki ze stali szlachetnej odporne na mycie w zmywarce
 • odpowiednie do wszystkich elementów wyposażenia kuchni

 

ORGA-LINE do TANDEMBOX
System podziału wewnętrznego ORGA-LINE stanowią zestawy, które w całości wypełniają szufladę. Pozwala on optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową i jest dopasowany do rodzaju wyposażenia przechowywanego w szufladach.
Dla wysokich produktów przechowywanych w szufladach z wysokim frontem zastosowano podziały podłużne i poprzeczne, a dla niskich produktów przewidziano wkłady i ścianki działowe.
Dla większej funkcjonalności w kuchni.

To ważne by zaplanować kuchnię z podziałem na odpowiednie strefy zgodnie z przebiegiem pracy. Równie istotne jest właściwe przechowywanie produktów – umieszczenie ich tam, gdzie są potrzebne i łatwodostępne.
Pomaga w tym ORGA-LINE.

ORGA-LINE do TANDEMBOX intivo
System podziału wewnętrznego ORGA-LINE pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową w szufladzie i jest dokładnie dopasowany do rodzaju wyposażenia, które jest w niej przechowywane. Dla wysokich produktów przechowywanych w szufladach z wysokim frontem zastosowano podziały podłużne i poprzeczne, a dla niskich produktów przewidziano wkłady i ścianki działowe.

ORGA-LINE do szuflad z wysokim frontem został dopasowany do wzornictwa i koloru TANDEMBOX intivo. Wynikiem tego dopasowania jest harmonijny wygląd. Do szuflad standardowych można stosować także istniejący obecnie wariant ORGA-LINE.

 

ORGA-LINE do TANDEM
System podziału wewnętrznego ORGA-LINE do TANDEM można dopasować do wymiarów szuflady.
Pozwala on optymalnie wykorzystać przestrzeń użytkową w szufladach, która jest dopasowana do przechowywania wszelkiego rodzaju artykułów. Dla wysokich produktów przechowywanych w szufladach z wysokim frontem zastosowano podziały podłużne i poprzeczne, a dla niskich produktów przewidziano wkłady i ścianki działowe. Dla większej funkcjonalności w kuchni.

To ważne by zaplanować kuchnię z podziałem na odpowiednie strefy zgodnie z przebiegiem pracy. Równie istotne jest właściwe przechowywanie produktów – umieszczenie ich tam, gdzie są potrzebne i łatwodostępne. Pomaga w tym ORGA-LINE.

 

ORGA-LINE to elastyczny system podziału wewnętrznego szuflad. Pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń i zachować porządek. Składa się z wyjmowanych pojemników i przegródek ze stali nierdzewnej (INOX) łączonej tworzywem sztucznym odpornym na zarysowania. Pojemniki można myć w zmywarce.

Call Now Button